שעון guess מוצלח

חברות אופנה ברחבי העולם מצליחות להמציא עצמן בכל שנה מחדש, כאשר חלק גדול מהן עושה זאת דרך מוצרי הלבשה שונים, כמו ג'ינסים, שמלות ועוד מגוון פריטי לבוש שונים. עם זאת גם לא מעט מהחברות הללו מציעות מגוון רחב של שעונים מעולים, כאשר חברת Guess מצליחה לשמור לא רק על פריטי לבוש מעולים העושים שימוש ברחבי העולם אלא גם על קו שעונים יוקרתי ומטופח. שעונים אלו מאפשרים לכל משתמש או משתמשת להנות מקו אופנה יוקרתי במיוחד, בעל ייחודיות מופלאה הכוללת תשומת לב לכל פרט ופרט. כל שכן מומלץ להכיר גם את הדגמים השונים, בין אם אלו דגמי נשים או גברים.

שעון Guess לגברים

כאשר מדובר בחברת אופנה כמו חברת Guess אי אפשר שלא להתרשם מהשעונים המעולים, כאשר אחד הדגמים הלוהטים הוא לא אחר מאשר דגם W1179G1 המגיע עם רצועות בסגנון רשת מתכתית בצעה כחול ובעיצוב מרשים בעל פסים לבנים. כל זאת בנוסף אל מסגרת שעון כסופה ומבריקה, לוח שעונים כחול ומספרים רומיים כסופים גם כן. בנוסף השעון מגיע עם זכוכית מינרלית ועמידות מים של 3ATM, כאשר עלות שעון שכזה נעה במחיר שבין 380 עד 450 שקלים.

דגם לא פחות מעולה לגברים הוא דגם Guess W0668G2 המגיע בעיצוב רצועה בצורת חוליות, אשר עשוי מפלדת אלחלד מעולה וזכוכית מינרלית השומרת על לוח השעון. לוח השעון עצמו הינו מתבסס על מנגנון קוורץ מעולה וספרות רומיות כחולות ובוהקות בלוח השעון. השעון הכסוף והמעולה הזה עמיד גם כן למים עד 3ATM ומחירו נע בין 410-480 שקלים.

שעוני Guess

גם הנשים נהנות משעוני Guess מעולים ודגם GW0022L1 נחשב גם הוא לדגם עדין ויפיפייה, בעל רצועות דקות כסופות ובעלות שיבוץ אבנים. לוח השעונים משובץ גם הוא באבנים, גם מסביב לשעון קיימת זכוכית קריסטל אשר עליה משובצים אבנים גם כן. השעון האנלוגי הזה נע במחיר שבין 500 עד 650 שלים.

דגם מסוג G-GW0033L2 מביא עימו סגנון אלגנטי וצעיר, עם פלדת אלחלד זהובה ואבנים משובצות מסביב ללוח השעונים, יחד עם ספרות רומיות המורות על השעה ומחוגים זהובים גם כן. עלותו של השעון נעה בין 700 עד ל820 שקלים.